SMALEC GĘSI 300ML DESMAL

29,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Smalec gęsi (smalec z tłuszczu sadełkowego) ze względu na wysoką zawartość (ponad 2/3) NNKT - niezbędnch nienasyconych kwasów tłuszczowych zalicza się do zdrowszych tłuszczów zwierzęcych. Przeważa tutaj jednonienasycony kwas oleinowy (podobnie jak w oliwie z oliwek), którego spożywanie zaleca się w profilaktyce przeciwmiażdżycowej. Jego właściwości są powszechnie znane; m.in. obniża poziom złego cholesterolu (LDL), nie zmniejszając poziomu dobrego cholesterolu (HDL).

5901425309110

Szczególne odniesienia

Nowy produkt

Recenzje

Na razie nie ma żadnych recenzji klientów.

Napisz recenzję

SMALEC GĘSI 300ML DESMAL

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej kategorii:
OCET BALSAMICZNY LADOLEA...

OCET BALSAMICZNY LADOLEA...

Dlaczego warto wybrać ocet balsamiczny Ladolea?

Dlaczego? Bo ocet ten jest całkowicie organiczny i naturalny, pozbawiony jakichkolwiek konserwantów i dodatków, takich jak siarczyny, barwniki czy cukier. Wytwarzany jest w małej, rodzinnej manufakturze, oczywiście według tradycyjnej, greckiej receptury.

Ponadto ocet balsamiczny pomoże Wam zachować młodość i zdrowie. Po pożywnej sałatce polanej dobrą oliwą z oliwek i greckim balsamico być może poczujecie się nawet, jak młody bóg! ???? Ocet, zrobiony z naturalnego winogronowego moszczu, wspomaga bowiem trawienie, reguluje poziom cukru we krwi oraz obniża poziom cholesterolu.

Cena
39,84 zł
  • Nowy
BASSO OLEJ Z PESTEK...
  • Nowy
Klienci którzy kupili ten produkt, kupili także: